Gran, Halfdan(1869-1930)
Utpå bryggen, engelsk setter og måke

Olje på lerret
42x61
Signert nede t.h.: Halfdan Gran

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Utpaa bryggen.

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 12 500