Salgsutstilling

Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Landskap

Blyant og akvarell på papir, lysmål
33x50
Signert nede t.h.: Th. Kittelsen.

Antagelig fra Sigdal.

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Vurdering
NOK 58 000