Müller, Morten(1828-1911)
Folkeliv ved innsjø 1875
Olje på lerret
53x78
Signert og datert nede t.h.: Morten - Müller. 75.
Vurdering
Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00
Olje på lerret
53x78
Vurdering