Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00
Müller, Morten(1828-1911)
Folkeliv ved innsjø 1875

Olje på lerret
53x78
Signert og datert nede t.h.: Morten - Müller. 75.

Vurdering

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00