Salgsutstilling

Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Høyfjell 1913
Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Høyfjell 1913

Akvarell på papir, lysmål
42x27
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen 1913.

Påtegnet på baksiden: "Höifjeld" Th. Kittelsen. 1913.

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Vurdering
NOK 21 000