Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Høyfjell 1913

Akvarell på papir, lysmål
42x27
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen 1913.

Påtegnet på baksiden: "Höifjeld" Th. Kittelsen. 1913.

Vurdering
NOK 21 000

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00