Casford, Michael(1940-2005)
Ryggvendt akt ved speil og hvit due på vagle
Olje på lerret
150x110
Signert nede t.h.: Michael Casford
Lerretet bemalt på baksiden med portrett.
Vurdering
NOK 18 000
Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00
Olje på lerret
150x110
Vurdering
NOK 18 000