Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Gaustadtoppen 1858
Balke, Peder (1804-1887)
Gaustadtoppen 1858

Olje på plate
47x58
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Balke 58?

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000