Munthe, Gerhard(1849-1929)
Landskap med to gutter ved bekk, Ulvin 1918
Olje på lerret
142x102
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Gerhard Munthe. Ulvin. 1918.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000