Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Reusch, Helga Ring(1865-1944)
Fra Valdres 1914

Olje på lerret
62x48
Signert og datert nede t.h.: Helga Ring Reusch 1914

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 12 500