Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Fra Akershusvollen, aften 1926

Radering, lysmål
35x50
Signert i platen nede t.h.: Sohlberg. Signert og datert nede t.h.: Harald 1926

Påtegnet med tittel nede t.v. Stemplet i platen nede t.v.: NFfGK.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000