Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Folkeliv ved brygge
Olje på lerret
25x43
Signert nede t.h.: N. Ulfsten
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000 med forbehold
Olje på lerret
25x43
Signert nede t.h.: N. Ulfsten
Vurdering