Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Trappen 1980

Olje på lerret
101x82
Signert og datert nede t.v.: J Rian 80

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 68 000