Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Et møte i rommet 1980

Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 80

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: J Rian 10-13 april 1980 "Et möte i Rommet".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 82 000