Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Madeleine Joussaume 1934
Rian, Johs. (1891-1981)
Madeleine Joussaume 1934

Olje på lerret
116x82
Signert og datert nede t.h.: J. Rian 34

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 31 000