Rittun, Thorstein(1929-2018)
Spillet 1985
Olje på lerret
90x98
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 85
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 27 000