Strømme, Olav(1909-1978)
By 1966
Olje på lerret
46x67
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: O. Strømme 1966
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på lerret
46x67
Vurdering
NOK 15 000