Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Strømme, Olav(1909-1978)
By 1966

Olje på lerret
46x67
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: O. Strømme 1966

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 13 000