Schultz, Alexander(1901-1981)
Mann ved løe
Olje på lerret
73x92
Signert nede t.h.: A. Schultz.
Kunstnernes Hus, Oslo 1949, kat.nr. 73?.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på lerret
73x92
Vurdering