Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Seilskuter og glitrende sjø 1893

Olje på lerret
73x127
Signert og datert nede t.v.: W Barth 93.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 100 000