Sinding, Otto(1842-1909)
Fiskerjente på strand 1883
Olje på lerret
151x85
Signert og datert nede t.v.: Otto Sinding München 1883-
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 125 000
Olje på lerret
151x85
Vurdering