Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Dørnberger, Karl(1864-1940)
Frukttre i blomst 1915

Olje på plate
55x50
Signert og datert nede t.v.: Dørnberger. 1915.

Påtegnet: No 45, og datert 1915 på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000