Dørnberger, Karl(1864-1940)
Frukttre i blomst 1915
Olje på plate
55x50
Signert og datert nede t.v.: Dørnberger. 1915.
Påtegnet: No 45, og datert 1915 på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000