Lærum, Borghild Røed(1877-1959)
Havnehage
Olje på lerret
53x66
Signert nede t.h.: BRL
Påtegnet med tittel på lapp fra kunstforeningen.
Kunstforeningen?
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000