Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Lærum, Borghild Røed(1877-1959)
Havnehage

Olje på lerret
53x66
Signert nede t.h.: BRL

Påtegnet med tittel på lapp fra kunstforeningen.

Kunstforeningen?

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000