Rian, Johs.(1891-1981)
Cellospiller 1948
Olje på lerret
55x45
Signert og datert nede t.h.: J Rian - 48
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 115 000
Olje på lerret
55x45
Vurdering