Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Cellospiller 1948
Rian, Johs. (1891-1981)
Cellospiller 1948

Olje på lerret
55x45
Signert og datert nede t.h.: J Rian - 48

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 115 000