Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Lie-Gjemre, Johan(1900-1991)
17. mai på Karl Johan

Olje på lerret
78x98
Signert nede t.h.: Lie-Gjemre

Vurdering
NOK 18 000–20 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 26 000