Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Dørnberger, Karl(1864-1940)
Fra Son, vinter 1921

Olje på plate
43x60
Signert og datert nede t.h.: 1921. Dørnberger.

Påtegnet: no 2, og datert 1921 på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 15 500