Dørnberger, Karl(1864-1940)
Fra Son, vinter 1921
Olje på plate
43x60
Signert og datert nede t.h.: 1921. Dørnberger.
Påtegnet: no 2, og datert 1921 på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 15 500