Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Badestrand, Rügen
Olje på lerret
61x80
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
61x80
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering