Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Gateparti fra Åsgårdstrand

Olje på lerret
55x76
Signert nede t.v.: Th Holmboe.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 36 000