Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Sommernatt
Pastell og akvarell på papir, lysmål
67x77
Signert nede t.v.: Th Holmboe.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 125 000
67x77
Vurdering