Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Åker og løvtrær i aftenlys 1901
Olje på lerret
65x95
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1901.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
65x95
Vurdering