Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Fjelldal med hus
Olje på lerret
86x101
Signert nede t.v.: RK
Signert på baksiden av lerretet: Ragnar Kraugerud.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på lerret
86x101
Signert nede t.v.: RK
Vurdering