Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Rognebærbusk ved vei
Olje på lerret
65x60
Signert nede t.h.: R. Th
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000 med forbehold
Olje på lerret
65x60
Signert nede t.h.: R. Th
Vurdering