Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Hansteen, Nils(1855-1912)
Fjordabåt stevner ut Trondheim havn 1893

Olje på lerret
44x73
Signert og datert nede t.h.: Nils Hansteen 1893

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 51 000