Hansteen, Nils(1855-1912)
Fjordabåt stevner ut Trondheim havn 1893
Olje på lerret
44x73
Signert og datert nede t.h.: Nils Hansteen 1893
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 51 000
Olje på lerret
44x73
Vurdering