Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Lien pike, Vetlefjorden 1910

Olje på lerret
38x39
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Hans-Dahl. 1910 Vetlefjorden

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00