Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Fiskerkone med barn
Olje på lerret
96x60
Signert nede t.h.: Smith-Hald
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 140 000
Olje på lerret
96x60
Signert nede t.h.: Smith-Hald
Vurdering
NOK 200 000–300 000