Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Fiskerkone med barn

Olje på lerret
96x60
Signert nede t.h.: Smith-Hald

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 140 000