Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Reusch, Helga Ring(1865-1944)
Gule bjerk og røde rogn 1918

Olje på lerret
51x60
Signert og datert nede t.v.: Helga Ring Reusch 1918

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: Høst. Påtegnet på baksiden av lerretet: Gule Bjerk og Röe Rogn Vingolv Nordstrand Helga Ring Reusch.

Kunstnernes Hus, Oslo 19??, kat.nr. ?

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000