Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Ender, Axel(1853-1920)
Sledekjøring på isen

Olje på lerret
90x142
Signert nede t.h.: Axel Ender-

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 250 000