Ender, Axel(1853-1920)
Sledekjøring på isen
Olje på lerret
90x142
Signert nede t.h.: Axel Ender-
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 250 000
Olje på lerret
90x142
Vurdering
NOK 300 000–400 000