Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Müller, Morten(1828-1911)
Innsjø med robåt og mennesker 1876

Olje på mahognyplate
34x47
Signert og datert nede t.h.: .Morten.Müller 1876

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000