Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Solskinn i hagen 1913

Olje på lerret
94x133
Signert og datert nede t.h.: Arne Kavli -13-

Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden på lapp, på blindrammen.

Kunstnernes Hus, Oslo 1938, kat.nr. 29. Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 50. Kunstnerforbundet, Oslo 1958, kat.nr. 34. Kunstnerforbundet, Oslo 1968, kat.nr. 8. Kunstforeningen i Oslo. Landsutstillingen for bildende kunst, Trondhjem. Kunstnerforbundet, Oslo 1986 (75-års jubileumsutstilling), kat.nr. 12.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 100 000