Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Nordenvind, Skåtøy 1939

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz -.39.

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen: Nordanvind Skåtøy 1939.

Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 5.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000