Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Fra Bogstad

Olje på lerret
54x65
Usignert

Påtegnet med tittel og datert 1923 på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000