Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Fra Bogstad
Olje på lerret
54x65
Usignert
Påtegnet med tittel og datert 1923 på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
54x65
Usignert
Vurdering