Deberitz, Per(1880-1945)
Fra Revesand 1932
Olje på lerret
46x58
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz 32
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 58.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000