Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Lesende kvinne ved piano
Rian, Johs. (1891-1981)
Lesende kvinne ved piano

Olje på plate
39x32
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 46 000