Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Lesende kvinne ved piano

Olje på plate
39x32
Signert nede t.v.: J Rian

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 46 000