Olje på lerret, montasje
Diam.: 74 cm; 180x100
Signert og datert nede t.h.: Eikaas -69-
2 runde blindrammer med lerret montert på 4 sponplater. Signert på baksiden, på blindrammen: Ludv. Eikaas. Signert og påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Sveagalleriet: "Akademilärare i Norden", kat.nr. 23?
Vurdering
NOK 40 000