Thurmann, Peder Cappelen(1839-1919)
Norsk landskap med mann og kvinne til hest 1868
Olje på lerret
57x86
Signert nede t.h.: P. Thurmann. Chr. 68
Angivelig fra Telemark.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000