Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Thurmann, Peder Cappelen(1839-1919)
Norsk landskap med mann og kvinne til hest 1868

Olje på lerret
57x86
Signert nede t.h.: P. Thurmann. Chr. 68

Angivelig fra Telemark.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000