Grande, Severin(1869-1934)
Kystlandskap med hus
Olje på lerret
57x65
Signert nede t. v.: SGrande
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
57x65
Signert nede t. v.: SGrande
Vurdering