Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Krokus 1977

Olje på lerret
59x49
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 77

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 110 000