Krokus 1977
Olje på lerret
59x49
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 77
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 110 000