Kavli, Arne(1878-1970)
Sittende mann med glass og flaske 1915
Olje på lerret
80x73
Signert og datert nede t.v.: A. K. 15
Angivelig Jappe (Jakob) Nilssen (1870-1931), norsk forfatter og kunstkritiker.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000