Dahl, Johan Christian(1788-1857)
En vei i Pillnitz 1832
Olje på papir, oppklebet på lerret
20,5x27,5
Signert og datert nede t.h.: JDahl d 20. juni 1832.
Blomqvist Kunsthandel, Oslo 1926, kat.nr. 53 eller 55.
Vurdering
NOK 150 000–250 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 250 000