Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Trefoldighetskirken i Oslo

Olje på plate
32x41
Antagelig sekundær signatur nede t.v.: Th E

Signert, stedsbestemt og datert på baksiden av platen: Thorvald Erichsen Oslo (Oslo overstrøket) 1929.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000