Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Sittende kvinne 1949
Rian, Johs. (1891-1981)
Sittende kvinne 1949

Olje på lerret
80x68
Signert og datert nede t.h.: J Rian 49

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 250 000