Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Haakø, Hans(1897-1984)
Trehus i fjellandskap, Nord-Norge

Olje på lerret
100x110
Signert nede t.h.: H. Haakö.

Angivelig fra Håkøya ved Tromsø.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 29 000