Fjell, Kai(1907-1989)
Pike som gres 1947
Pastell på papir, lysmål
58x46
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 47
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Pastell på papir, lysmål
58x46
Vurdering