Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Pike som gres 1947

Pastell på papir, lysmål
58x46
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 47

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000